Telefon: 021-326.22.10
Email:
Comanda rapida

 
Navigare rapida: AcasaArticole
 

Retea parteneri pentru instalare


Montaj aer conditionatMontajul echipamentelor de aer conditionat se face de catre societati specializate. Echipele de instalare sunt dotate cu scule si dispozitive specifice acestei operatiuni.

  • Pentru Bucuresti, montajul este asigurat de catre echipele proprii si de catre parteneri.
  • In afara Bucurestiului montajul se face de catre parteneri.In acest moment se asigura instalarea in majoritatea judetelor tarii. Pentru detalii va stam la dispozitie.

Service-ul echipamentelor este asigurat de catre centre de asistenta tehnica si service zonale (nu vine echipa din Bucuresti pentru Iasi, ci centrul de asistenta tehnica si service din Iasi se ocupa de echipamentele din judet). Inainte de livrarea echipamentului vi se va comunica partenerul nostru din zona dumneavoastra.

Instalarea standard:
Instalarea se refera la: 3 m traseu frigorific pentru monosplit, in conditiile unei singure treceri prin zid, canalul de cablu nu face obiectul acestei oferte, eventualele reparatii necesare dupa instalare nu fac obiectul prezentei oferte, instalarea se va face respectand legislatia in domeniu (nu se vor perfora grinzi sau stalpi de beton si nu se executa lucrari care pun in pericol rezistenta cladirii si siguranta membrilor echipei de instalare).

Orice lucrare suplimentara dorita (de ex. canal de cablu) se efectueaza contra-cost.

Retea firme de instalare:

JUDET ORAS FIRMA
ALBA ALBA IULIA SC Polistar Company SRL 0744.602.112
ARAD ARAD SC ALIZEO GROUP SRL 0723.841.831
ARGES PITESTI SC Technology SA 0722.238.583
BACAU BACAU SC Cambeea SRL 0744.780.346
ONESTI SC Local Serv SRL 0745.617.995
BIHOR ORADEA SC Invertclima SRL 0720.440.042
BISTRITA NASAUD BISTRITA SC Amio Electronic Service SRL 0744.566.219
BOTOSANI BOTOSANI SC El-San-Termo SRL 0744.210.787
BRAILA BRAILA SC Televideo SRL 0236.466.660, 0788.848.614
BUZAU BUZAU SC Geofrig 86 SRL 0743.031.293
BRASOV BRASOV SC BAROC PRODUCT SRL 0723.644.421
BUCURESTI BUCURESTI SC Instarom Instalatii Romania SRL 021.326.22.20, 021.326.22.30
CALARASI CALARASI SC Digital Trust SRL 0242.316.945, 0726.368.356
CARAS SEVERIN RESITA SC Green Solutions SRL 0745.232.812
CARANSEBES SC Senator Impex SRL 0724.397.249
CLUJ CLUJ NAPOCA

SC Frigomet SRL 0745.782.632

SC Profi Max SRL 0740.641.564

CONSTANTA CONSTANTA SC Ecomediumzone SRL 0723.185.578
MANGALIA SC Teo Mada Coolair SRL 0751.267.751
DAMBOVITA TARGOVISTE
SC WINNER SRL 0724.529.672, 0245.217.064
SC Comteleprest SRL 0728.987.080; 0722.30.30.88; 0245.613.756
DOLJ CRAIOVA SC Panavideo Service SRL 0251.414.865, 0251.414.939
GALATI GALATI SC Televideo SRL 0236.466.660, 0371.313.189, 0729.847.133
GIURGIU GIURGIU SC Lageco Impex SRL 0765.255.153, 0246.219.880
GORJ TG. JIU SC Eltop SRL 0253.218.666
HARGHITA MIERCUREA CIUC SC Com-Tur SRL 0744.535.589, 0745.661.885
HUNEDOARA PETROSANI SC Electro-Star SRL 0744.629.350
IALOMITA SLOBOZIA SC Comfrig SRL 0766.665.554
IASI IASI
COMITEL SRL 0232/210.054
MARAMURES BAIA MARE
SC Loreade SRL 0744.874.286
SC Climatransilvania SRL 0733.336.777
MURES TG. MURES SC Adial Electronic SRL 0265.211.002
MEHEDINTI DROBETA TURNU SEVERIN SC Bassyc Company SRL 0733.120.549
NEAMT PIATRA NEAMT SC Frigo Serv Com SRL 0744.838.025, 0233.225.576
ROMAN SC KADATA PREST SRL 0728.115.115
OLT SLATINA E.S.T. SERVICES 0249.439.430; 0722.239.890 0249.439.430
PRAHOVA PLOIESTI

SC Tehnofrig Ionescu SRL 0724.521.920

S.C. Vexoclima S.R.L. 0722.59.47.27

SATU MARE SATU MARE SC Aisberg SRL 0744.562.476
SIBIU SIBIU SC Das Plus SRL 0723.135.235
SUCEAVA SUCEAVA SC Spectra Service SRL 0330.101.054
TELEORMAN ROSIORI DE VEDE SC Compex SA 0247.466.534, 0767.744.208
TIMIS TIMISOARA

SC IT AIR PRINT SRL 0254.73.02.54, 0766.712.662

SC Frigo Banat SRL 0744.204.934

HQ LEVEL SRL 0740.22.77.01, 0356.462.518

LUGOJ SC Elfrig Star 2002 SRL 0788.484.900
TULCEA TULCEA

SC Clima Service SRL 0744.342.007

SC Crionic Termo SRL 0741.793.909

VALCEA RM. VALCEA SC Hi-Fi Integral Service SRL 0723.582.748
VASLUI VASLUI SC Polar SRL 0745.262.985, 0235.310.985
BARLAD SC SRD Instal Consult 2007 SRL 0741.269.487
VRANCEA FOCSANI SC INSTERMAER SRL 0727.759.313

Alte articole:





Viziteaza magazinul Aerdirect.ro pe ShopMania
Despre noi | Angajari | Termeni si Conditii | Confidentialitate | Harta Site | ANPC
Toate drepturile rezervate 1992 - 2017 Instarom Instalatii Romania
INSTAROM - Instalatii Romania

www.price.ro - your shopping expert